Niewinność (8) i recenzja

Kwiaty mam już całe wyszyte. Jestem zadowolona z takiego połączenia kolorów. Obraz coraz bardziej podoba mi się. Jak skończę go wyszywać to chyba padnę z zachwytu. Zostały mi tylko 2 kolory do wyszycia i już będzie koniec. 
Wczoraj dotarła do mnie gazetka Twórcze Inspiracje. W najnowszym numerze są propozycje wykonania ozdób świątecznych. Na pierwszych stronach umieszczono wzory do wyhaftowania bombki arabeski. Miłośnicy haftu koralikowego znajdą wzór na bombkę ze świątecznymi gwiazdkami. Osoby lubiące koraliki znajdą kurs na zrobienie koralikowych ubranek na bombki. Dla lubiących klimaty etniczne przygotowano schemat na serwetkę w stylu kaszubskim oraz krótki artykuł o hafcie tucholskim. Osoby robiące na drutach znajdą dla siebie schemat na komin - zamotkę. W numerze możemy jeszcze znaleźć kurs obrazkowy szycia organizera, zrobienia zawijanej bransoletki oraz 3 część kursu haftu nakładanego. Najciekawszym artykułem w bieżącym numerze jest kurs haftu wstążeczkowego.
W porównaniu z poprzednimi numerami gazetki w tej jest dużo mniej reklam. Jeśli ktoś szuka pomysłu na ciekawe ozdoby świąteczne to polecam ten numer :)

Komentarze

 1. Ahh, już teraz wygląda zachwycająco... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne szczególnie to połączeni ognistych barw z neuralnymi.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam(niezobowiązująco) do siebie po wyróżnienie w łańcuszkowej zabawie Liebster Blog Award. Twoja praca mnie naprawdę zachwyciła:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna praca. Zapraszam do mnie po wyróżnienie.
  http://onkowo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudnie! Ta dziewczyna przypomina mi trochę moją siostrę ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny :)