Modlitwa Aniołka (4)

Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków. Ostatnie egzaminy mam już zdane. Można powiedzieć, że od ponad tygodnia mogę sobie leniuchować. Swój czas wolny dzielę pomiędzy krzyżyki a pisanie pracy magisterskiej. Do maja planuję ją skończyć. Na razie strasznie wolno mi idzie. Dużo czytam a mało z tego notatek mi przybywa.
Dzisiaj pokażę ile przybyło krzyżyków w aniołku.  Obrazek rośnie bardzo powoli. Na razie kolorowe plamki niczego nie przypominają. Ciekawa jestem kiedy wyłoni się z nich obrazek.


W życiu prywatnym czeka mnie wielka rewolucja. W niedzielę zaczęłam nauki przedmałżeńskie. Jestem z nich bardzo zadowolona (potencjalny mąż również). Odbywają się w formie warsztatów. Nauki prowadzą 2 małżeństwa oraz ksiądz. Na każdym spotkaniu omawiane są 2-3 tematy. Na początku jest wprowadzenie, później dostajemy kartki z pytaniami i pracujemy w parach. Bardzo dobry sposób na bliższe poznanie się. Jeśli ktoś chce to mogę namiary przesłać na pw. Takie nauki odbywają się w całym kraju.

Komentarze

 1. Zaczynam mieć wyrzuty sumienia...

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiedziałam że dasz radę, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zdania egzaminów! Praca mgr zawsze wolno przybywa, nie martw się, nabierzesz tempa (moja też wolno szła, później w dwa tyg ją napisałam :)).
  No to piękną rewolucję przechodzisz - gratuluje :) Dobrze, że trafiliście na fajne nauki przedmałżeńskie, ja swoje też dobrze wspominam, chociaż były tylko z księdzem kapelanem :)
  Co do haftu, na razie faktycznie plamki bez ładu i składu, ale coraz więcej tych plamek, widać, że działasz. Jeszcze trochę i wyłoni się piękny obrazek - czekam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa jestem tego aniołka. Trzymam kciuki, aby z pracą magisterską poszło jak najszybciej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. zapowiada się piękne dzieło :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Haft krzyżykowy uczy cierpliwości, a przy dużych pracach szczególnie ;).

  Trzymam kciuki za pracę magisterską.

  Super, że udało Wam się trafić na ciekawe nauki przedmałżeńskie.

  OdpowiedzUsuń
 7. oj podziwiam za cierpliwość, jestem ciekawa dalszych etapów XXX

  OdpowiedzUsuń
 8. gratulację zdanych egzaminów :) rośnie aniołek powoli ale ważne, że rośnie;) co do nauk fajnie, że jesteście z nich zadowoleni, ja swoje również miło wspominam .. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny :)