Moje zwierzęta

Dzisiaj przedstawię Wam moje psiaki.
Sonia - Najstarsza z naszej psiej rodziny. Ma ponad 14 lat. Sama nas sobie wybrała. Pewnego dnia jak poszliśmy na giełdę to przechodziliśmy obok hodowców psów. Tydzień wcześniej straciliśmy naszego psiaka i nie zamierzaliśmy kupować nowego. Stwierdziliśmy, że pooglądamy szczeniaki i pójdziemy dalej. Sonia jak nas zobaczyła to uciekła z kartonika w którym siedziała, podbiegła do mojego taty i brata. Mój brat wziął ją na ręce i poszli z tatą ją oddać. Ja z moją siostrą i mamą poszłyśmy dalej. Po dłuższym czasie tata z bratem doszli do nas. Okazało się, że ją kupili. Do dzisiaj żartujemy, że była zdesperowana i stwierdziła, że u nas będzie jej się dobrze mieszkało. Sonia lubi spędzać czas w swoim towarzystwie. Lubi wygrzewać się na słońcu. Opiekuje się dwoma pozostałymi psami, które mamy. Teraz najwięcej czasu spędza w domu. Nawet jak jest ładna pogoda to wychodzi tylko na chwilę. Dawniej jak tylko zobaczyła, że świeci słońce to spędzała w ogrodzie prawie cały dzień.
Na zdjęciu jest ze swoimi dziećmi. Jedno z nich zostało z nami. Dla pozostałej trójki znaleźliśmy dobre domy :)


Toudi - Jest mieszańcem jamnika. W tym roku skończy 9 lat. Mój tata dostał go od swojego znajomego. Toudi jest bardzo towarzyski. Bez niego nic się nie może odbyć. Razem z Pumpim rozrabiają a potem Toudi sprawia pozory niewinnego. Bardzo lubi jazdę samochodem i spacery. Nadal jest aktywny, ale już mniej niż kiedyś. Na zdjęciu ma 3 miesiące.


Pumpciak - Jest dzieckiem Soni. We wrześniu skończy 4 lata. Wielu znajomych chciało go wziąć do siebie, ale ostatecznie został u nas (każdy z nich rezygnował). Podobnie jak Toudi lubi towarzystwo człowieka i dużo rozrabia.Komentarze

 1. Piękna psia rodzinka. Kiedyś mieliśmy jamnika Agifa. Był też rozrabiaką i bardzo lubił towarzystwo. Psy to członkowie naszych rodzin , zawsze rozstanie z nimi jest trudne. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasiu! Wspaniałe psinki , Ja bardzo lubię pieski - Pozdrawiam Cię Gorąco

  OdpowiedzUsuń
 3. Slicznie przedstawiłas Swoje zwierzeta. Widać, ze bardzo je kochasz. ja także mam trzy psiaki, tylko trochę wieksze:0
  Diekuje za wspólny spac er po moich włościach. Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 4. Psiaki są przesłodkie :) Na takich giełdach trzeba bardzo uważać, bo to ulubione miejsce pseudohodowli z którymi trzeba walczyć :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, ładna rodzinka. U mnie są dwa psy (w stanie wojny) i dwa koty. Szkoda tylko, że moje psióry nie potrafią się ze sobą pogodzić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne psinki:-) Ja mam dwa, tylko troszkę większe;-)
  Pozdrawiam cieplutko:-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne psiaki :) na zywo to nawet York mnie przeraza ale na fotach moge oglądać xd pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne psiaki - widać po ich pyszczkach, że są zadowolone:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale fajne psiaczki:)Widać, że je bardzo lubicie po takich miłych słowach, które o nich piszesz:) nasz Cosmo też nas sobie wybrał, tak długo skakał na inne psiaki i zwracał na siebie uwagę aż wzięłam go na ręce i w ten sposób jest z nami 8 lat:)pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny :)